Pohádková cesta Tehovem - Vnučka čaroděje Modromíra

Naše knihovna se zapojila do projektu Pohádkové cesty domů. Autoři nám nyní poskytují možnost, sdílet s dětmi zdarma láskyplnou audioknihu Vnučka čaroděje Modromíra - Poprvé v říši pohádek. Ta vznikla na základě hry Čaroděj Modromír, kterou jste možná viděli na ČT. Audiokniha Vnučka čaroděje Modromíra vypráví o Elišce, která se učí čarovat.

Připravili jsme tedy pro Vás a Vaše děti "Pohádkovou cestu Tehovem" s 29 zastaveními. Máme itinerář i mapku, (ke stažení níže), s popsanými místy, kde jsou umístěny tyto karty s QR kódy s odkazy na jednotlivé kapitoly, které jsou očíslované.

Je na Vás, zda tuto trasu, která Vás provede téměř celým Tehovem, projdete v jeden den nebo si ji rozdělíte, kolik dílů si poslechnete. Audiopohádka má 29 kapitol, každá kolem 5 minut. Celková délka pohádky je tedy 2 hodiny a 23 minut.

V případě, že se Vám audiokniha líbila, můžete si knihu Vnučka čaroděje Modromíra výhodně předobjednat na Hithitu, pomůžete ji skutečně vydat.

Na každého malého cestovatele čeká v knihovně drobná odměna. Kdo absolvuje cestu mimo otevírací dobu knihovny, může napsat sms na číslo 728 277 355 ve tvaru "DATUM-KŘESTNÍ JMÉNO-pohádková cesta" a stavit se pro odměnu kdykoli později. Budeme též rádi, pokud nám zašlete fotografie z Vašeho pohádkového putování, které pak umístíme do fotogalerie na stránky knihovny. Upozorňujeme, že zasláním fotografie dáváte souhlas k jejímu zveřejnění. Také se těšíme na Vaše pozdější povyprávění, jak se Vám putování za pohádkou líbilo. 

A ještě jeden tip: QR kódy si můžete při každém zastavení nejprve vyfotit (pokud byste chtěli kapitolu třeba poslouchat ještě jednou večer doma) a pak oskenovat a pustit poslech z YouTube.

Jelikož je kód zalaminován, skenujte bez blesku a mimo přímé slunce, aby se Vám kód neleskl a načetl se v pořádku. Všechny jsou na místě vyzkoušeny a fungují. Pokud nemáte čtení QR kódů přímo ve svém mobilu, aplikaci si může každý stáhnout do mobilu zdarma, je jich mnoho.

Prosba na závěr: Pokud se na některém z míst setkáte s poničeným kódem či bude kartička chybět úplně, dějte nám určitě vědět.

Kontakt pro informace, připomínky či pro zaslání fotografií: Tel./WhatsApp 728 277 355. Fotografie též můžete zasílat na e-mail: knihovna@tehov.cz

Mapa trasy s umístěním jednotlivých kapitol ke stažení v PDF / JPG zde:

Itinerář s umístěním QR kódů s odkazy na očíslované kapitoly ke stažení v PDF / JPG zde:

Plakát s QR kódem na předobjednání knihy ke stažení v PDF / JPG zde:

Vytvořte si webové stránky zdarma!